TO TOP
11 Feb

Pomysły na prezent walentynkowy dla niego

Ostatnio zastanawiałam się z czym najbardziej kojarzy mi się miesiąc luty. Po krótkim namyśle stwierdziłam, że pierwsza myśl, jaka od razu mi przychodzi do głowy to walentynki. Tak, zdecydowanie miesiąc ten należy do wszystkich tych, którzy w ten dzień szczególnie świętują swoją miłość. Walentynki to również kolejna okazja, by móc obdarować się prezentami, dzięki którym sprawimy radość bliskiej nam osobie. Jeśli nadal nie wiecie, co podarować waszej połówce tego dnia, postanowiłam przedstawić wam  sześć pomysłów na prezent dla niego.

 

1. Zestaw do pielęgnacji brody

Wśród panów panuje już od jakiegoś czasu moda na brodę. Jeśli twój partner lubi dbać o swój wygląd, napewno ucieszy się z takiego prezentu. Zadbana broda to atrybut eleganckiego mężczyzny, a taki zestaw pomoże mu utrzymać brodę w idealnym stanie.

 

2. Voucher na strzelnicę

A może chcesz postawić na typowo męski prezent i przy tym nie wydać ogromnej sumy pieniędzy? Myślę, że strzelnica będzie trafem w dziesiątkę. Twój partner to miłośnik kina akcji, a także od zawsze marzył, by poczuć się jak wojownik? Napewno ten prezent dostarczy mu wiele emocji i wywoła uśmiech na jego twarzy.

 

3. Modne skarpety

Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na tę część garderoby. Teraz tworzą one dopełnienie całej stylizacji. Eksponowanie skarpetek jest jak najbardziej w modzie. Na rynku obecne jest wiele różnych modeli. Jeśli Twój mężczyzna nie boi się eksperymentować i podąża za panującymi trendami, możesz podarować mu kolorowe skarpetki w różne wzory.

 

4. Spinki do mankietów

Twój partner często zakłada garnitur? Warto zastanowić się nad spinkami do mankietów. Nie mam tutaj jednak na myśli tych klasycznych spinek. Fajnie będzie jeśli nawiążesz do zainteresowania twojego partnera i wybierzesz odpowiedni kształt lub motyw, który będzie odzwierciedleniem jego pasji.

 

5. Książka

Książka to klasyk wśród prezentów. Aby był on jednak udany, nie wystarczy kupić byle książkę. Dowiedz się jaki gatunek literacki najchętniej czyta twój partner. A może ma on swojego ulubionego autora?  Warto przyjrzeć się zawartości jego biblioteczki, a wtedy napewno dobierzesz taką książkę, która mu się spodoba.

 

6. Bilet na koncert

Każdy fan muzyki nie pogardzi biletem na koncert. Sprawdź jakie wydarzenia muzyczne odbywają się w waszej okolicy, które mogłyby spodobać się twojemu partnerowi i kup dla was bilety. Myślę, że w twoim towarzystwie i na fajnym koncercie będzie bawić się najlepiej.

2 Comments
  • Domi !

    Na te walentynki już mam prezent, ale następnym razem na pewno wykorzystam pomysł ze strzelnicą 😀

    14. Februar 2018 at 15:57 Antworten

Dodaj komentarz